Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Volvo FM 2006g Zamena

6 500 EUR

Shitet nga: Dimitar 03 Jan 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vinicë
Prodhuesi
Volvo
Modeli
FM
Vo dobra sostojba
Moze zamena za kola od grupacija
Wolkcfagen Seat
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione