Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kupuvam cisterna poluprikolka za nafta

Blihet nga: Boban 10 Shk 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kupuvam cisterna poluprikolka za nafta, aluminiumska, so dolno polnenje, najmalku 3 komori
Leaflet
Në fillim