Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iveco 26 430

Shitet nga: IVECO 09 Shk 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava kamion Iveco Kursor 26 430
Godina na proizvodstvo 2001, so pominati 570 iljadi km, so garancija, euro 3 motor, vo extra sostojba.Kamionot moze da se koristi za poveke nameni cisterna, cerada, furgon, ladilnik...

Informacii na tel:
070 510 514
071 610 834
Leaflet
Në fillim