Kamion Zastava Turbo Zeta 83 12

Shitet nga: fadil 27 Jan 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kumanovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
prodavam hitno kamion zastava turbo zeta 83 12 registriran cella godina pot hitno ili trampa so stoka za pebergo vreme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim