Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Scania 124 400

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: mbf-logistik 25 Mar 20:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
mbf-logistik
Mercedes-Benz 1717 solo 0 ЕУР
MAN TGA 19.363 0 ЕУР
Se prodava Iveco Stralis 450 e5  2007 7 200 ЕУР
Mercedes-Benz Actros 18-46 0 ЕУР
se prodava skania 124-400 so retarder full oprema dobro socuvana god na proizv 1998 i prokolka kogel 13.60 god na proizv 1998 dobro socuvana mozna zamena
mbf-logistik
otkupuvame tovarni vozila DAF,MAN,MERCEDES,VOLVO,SKANIA
Vizitoni faqen e biznesit tonë
crnotravska 3a kumanovo Tregoje në hartë
0038970495191
mbf-logistik
Jambo prikolki 0 ЕУР
Talpni za krov 0 ЕУР
DAF XF 430 4 200 ЕУР
Mercedes-Benz Atego Axor 18.28 vo dellovi 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione