Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MAN TGA 18 430 -06 euro4

Shitet nga: pece 12 Shk 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
kamionot e vo dobra sostojba
registriran do 6 mesec 2015g na bg tablici
se prodava so se bugarska registrirana firma
kamionot se naoga vo S malmo
telefoni:
071717107
075727493
Leaflet
Në fillim