Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MAN 18.430 D20 kiper pumpa stand klima

11 300 EUR

17 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Gorgi 14 Gush 13:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Gorgi
Bandazi 15 ki 5x108 FORD OPEL RENAULT 3 000 MKD
Volvo FH 420 -95 4 700 EUR
Volvo S40 2.0 D -06 Registrirano 6 100 EUR
BMW 520 E60 -04 7 600 EUR
MAN 18.430 D20 COMMON RAIL TGA XXL
-OBICEN MENJAC
-God. na proizvodstvo 11/2004
-RETARDER / INTARDER
-ABS
-EBS
-ASR
-EURO-3
-KLIMA
-WEBASTO
-GUMI napred 50 % nazad 70%
-Frizider
-TEMPOMAT
-SERVISNA KNISKA ORGINAL 800.000 km
-REZERVARI 2 aluminski 910+450
-TOP SOSTOJBA
-PROMENETO POTISNA LAMELA DRUK LAGER NOVA PUMPA ZA VISOK PRITISOK NOVA TURBINA NOVI INJEKTORI SERVIS ZA NAREDNITE 50.000 km
-Kiper sistem Stand klima
-Telefon Nokia
-VOZILOTO E KUPENO OD MAN SERVICE
-CENA PO DOGOVOR.
Gorgi
Transport i prodazva na polovni tovarni vozila uvezeni od germanija.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul niko FUndali broj 27 Tregoje në hartë
075427260
Leaflet
Gorgi
BMW 520 E60 -04 7 600 EUR
Mercedes 814 7 800 EUR
Audi A6 2.5 TDI FULL OPREMA -98 3 000 EUR
Volvo FH 420 -95 4 700 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione