Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Zastava 650 KIPER

2 800 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Gorgi 28 Nën 08:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Gorgi
Audi A6 2.5 TDI FULL OPREMA -98 3 000 ЕУР
Mercedes 814 7 800 ЕУР
BMW 520 E60 -04 7 600 ЕУР
MAN 18.430 D20 kiper pumpa stand klima 11 300 ЕУР
Zastava 650 KIPER registrirana do 01.09.2016 gumi na 80 % novi dobro zacuvana
davam uste edna zastava za delovi so ispraven motor menjac diferencijal kabina sanduk.
Gorgi
Transport i prodazva na polovni tovarni vozila uvezeni od germanija.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul niko FUndali broj 27 Tregoje në hartë
075427260
Leaflet
Gorgi
Bandazi 15 ki 5x108 FORD OPEL RENAULT 3 000 МКД
Audi A6 2.5 TDI FULL OPREMA -98 3 000 ЕУР
Volvo S40 2.0 D -06 Registrirano 6 100 ЕУР
MAN 18.430 D20 kiper pumpa stand klima 11 300 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione