Poluprikolka kesbohrer

Shitet nga: andreas 27 Jan 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë 8 560 MKD / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Negotinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
se prodava mnogu socuvana poluprikolka kesbohrer proizvedena 1991 vo ispravna vozna sostojba
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim