Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VOLVO FH12 460 2004 SCHMITZ 2003

Shitet nga: Aleksandar 27 Nën 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Novi gumi, 635000 km, BG Tablici, vo odlicna sostojba

Kamion 14.000 €
Prikolica 5500 €

Moze i zaedno so BG firma
Aleksandar
075 421 071
Leaflet
Në fillim