Fiat Ducato maxi 2.8 id.T.D -98 MOZE ZAMENA

Shitet nga: Илија 28 Jan 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë 9 630 MKD / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Debarcë, Ohër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Дизел
Носивост:1540 кг
Фургон:од најголемите
Регистрирано до ноември 2015.
Комбето е во одлична состојба.

Можна замена со џип.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim