KAMION MERCEDES 1928 KIPER

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Капитал Евроинвест 01 Korr 13:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 500 EUR

Komuna: Ohër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës

Се продава Мерцедес 1928 кипер.
Се продава и посебно на делови.
Може и само сандак, милер кипер
со димензии 4.50 х 2.30 х 60 .
Цена за сандакот 3.500 евра.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim