Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Transport Nisko noseca

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Zace Trans 15 Jan 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Vrsime vnatresen i megu naroden transport so nisko noseca (specjalen transport do 60 tona 20 metri dolzina istoto ima 50tonsko vitlo za trganje na rasipani masini brodovi i drugo!!!!
Zace Trans
0038970304271
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione