Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Tam 80

Shitet nga: Xxxx 09 Shk 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava tam 80 patar vo odlicna sostojba god na proizvotstvo 1986 vo ispravna sostojba site gum skoro novi hitno ....
Leaflet
Në fillim