Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kombi ZASTAVA 4010 New Turbo Rival - H

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: SVISSLION AGRAR - Resen 24 Shk 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
SVISSLION AGRAR DOO - Resen prodava kombi vozilo Zastava 4010 New Turbo Rival - H od 2003 godina.
Telefon: 047/451-944, 076/456-702
SVISSLION AGRAR - Resen
047/451-944
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione