Gumi 8.5/17.5/225

Shitet nga: Gumi 28 Jan 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Butel, Shkup
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodavam dve zadni gumi odgovaraat na zastava 8.5/17.5/225 cena po dogovor tel 075383010
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim