Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prikolica niskonoseca

Shitet nga: slobodan 21 Mar 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava Prikolica niskonoseca 15 tona nosivost 11 merta dugacka 252 siroka orginal FABRICKA gorica T 15 poveke informacii na tel 078 619 800 075 735 639 CENA PO DOGOVOR bez zameni samo za kes
slobodan
078619800
Leaflet
Në fillim