Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kamioni 1844 Actros i Scania

16 000 EUR

Shitet nga: Skopje 11 Dhj 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
prodavam 2 kamiona:
-1844 actros 2006 god. euro 5 ,so defekt 16.000. evra i se naoga vo Luxembourg so makedonska registracija i
-Scania 2007 god, mega , euro 4 , 15.000 evra
na dvata kamioni pred 2 meseci imame smeneto lamela
barajte ne posle 19:00 na viber na ovoj broj
0041797492934 svajcarija
Leaflet
Në fillim