Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Zastava Turbo Zeta

2 800 EUR

Shitet nga: sasa 07 Mar 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
prodavam hitno kamionce turbo zeta registrirano da 16 avgust
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione