Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Daf 105-460

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DM Trans 28 Shk 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
2007, euro 5 , 900000 km, odlicen kamion, redovno odrzuvan, gumi 70% , registrirsn do 22.08.2015
Cena Povolna
DM Trans
070400953
Leaflet
Në fillim