Scania 124 400

Shitet nga: Zoki 28 Jan 07:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë 10 480 MKD / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Kisella Voda, Shkup
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodavam Scania 124 / 400
Godina : 1996
Registrirana do Juli
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim