Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iveco 70c15 maxi nosivost 4200kg

Shitet nga: Boban 04 Shk 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kombinjata se doneseni od Germanija
2007god.2011god.
Bruto 7000 kg.
Neto 4200 kg.
Volumen 17 m3.
Plateno e se do registracija.
Kombeto e na firma.
Leaflet
Në fillim