Poluprikolka Furgon

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Metro doo 24 Pri 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Shtip
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Se prodavaat 2 poluprikolki (furgoni) Koegel(2000god) i Krone(2003god)
Za poveke informacii javete se ili direktno vo firmata.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim