Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sleper Daf xf 105 410

Shitet nga: Daf 10 Shk 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
se prodava sleper Daf komplet so poluprikolka krone kamjonot e 2009 godina i e na 630000 km servisiran se komplet spremen za rabota moze i so se rabota da se prodade kamjonot javete se ke se dogovoreme
Në fillim