Fap 1921 so disalica za trupci

Shitet nga: .. 28 Jan 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Strugë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodavam FAP 1921 ( Shtaer ) so disalica za trupci slovensko "Lito Stroj"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim