Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sandak za 4 osovinec

3 700 EUR

Shitet nga: Sandak 04 Shk 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Sandak za 4osovinec,stoit uste na kamion MAN
Dim: 6x2.40x1.20
Leaflet
Në fillim