Mercedes-Benz 412D

Shitet nga: samir 27 Jan 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tetovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes-Benz 412D
Godina na proizvodstvo 1998
POMINATI 125000 KM
Ladilnik +
VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI VO SEKOE VREME
SAMO ZA SERIOZNI KUPUVACI, BEZ ZAMENA.
KONTAKT
Cena po dogovor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim