Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW T5 & SPRINTER 311 CDI

Shitet nga: Nexhat 11 Dhj 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
VW T5 od god.2008 , mnogu dobar sačuvan, uvezen od Germanija ,so sve pllateni davacki do registracija.... imam i SPRINTER 311 CDI od god.2001, 8+1 so klima , uvezen od Germanija so sve pllateni davacki do registracija...
Leaflet
Në fillim