Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Avtobus TAM 80A

2 200 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Tehnoinvest 02 Shk 11:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Drobilka udarno gredna RM 60 35 000 EUR
Utovarac O&K L15 10 000 EUR
Kamion kiper 6 000 EUR
KRAN KATANEO 8 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shtip
Se prodava avtobus TAM, 1985godina, pominati km 470 300, registrirano do 2019, kompletno i ispravno
poveke info na 078/608-734
cenata e bez ddv
Tehnoinvest
Bager О&K 7 000 EUR
KRAN KATANEO 8 000 EUR
Utovarac O&K MH4 City 11 000 EUR
Bager O&K 10 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione