Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TAM 75-Patnicko

195 EUR

Shitet nga: Goran 17 Pri 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vinicë
Modeli
TAM
Kombeto e ispravno vo odlicna sostojba so 6 glanc novi gumi i ekstra dobar motor pojacano e i na predni i na zadni federi moze da se vidi vo sekoe vreme
Leaflet
Në fillim