Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Avtobus Volvo

0 EUR

Shitet nga: Avtobus 17 Nën 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dibrë
Modeli
Volvo
Se prodava avtobus Volvo euro 3
Moze zamena za kola
Avtobus
070325274
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione