Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FIAT DUCATO 2.5 DT -91 REG ODLICNO

Shitet nga: goran 23 Tet 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
FIAT DUKATO 2.5 TD 1991 GOD VO ODLICNA SOSTOJBA SEGA REG PRED NEKOJ DEN GUMI SITE NOVI
MOZE DA SE POGLEDNI VO BILO KOE VREME
CENA PO DOGOVOR
Leaflet
Në fillim