Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FIAT DUCATO 2.5 TURBO DIEZEL

1 500 EUR

Shitet nga: viktor 27 Qer 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
FIAT DUKATO kombeto e turbo dizel i ima perfektten motor ne trosi gram ujle bez nikakva mana vredi da se vide i proba vo sekoja doba....
Leaflet
Në fillim