Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Transit

3 800 EUR

Shitet nga: Bari ilazi 02 Jan 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava kombe Ford transit so povolna cena.
God.2003
63 kw
Bari ilazi
070421461
Leaflet
Në fillim