Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iveco 40E10/19+1/98god/euro2

5 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Uni-Tours 22 Tet 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Minibusot e registriran,vo perfektna sostojba novi diskovi,potisnalamela,rebrasti ,komplet odrzuvanje,moze zamena za patnicko ili dzip
Leaflet
Në fillim