Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iveco Mago -98

9 000 EUR

Shitet nga: dora-turist 15 Sht 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Iveco
Modeli
Mago
Prodavam Iveko Mago 1998 god so klima registriran vo vozna sostojba so 31 sediste
prodavam fiat duka 2000 godina so 17 sedista registriran
prodavam neokar visokoturisticki so aktros motor so 53 sedista euro 3 2002 godina pali vozi
dora-turist
070361733
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione