Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MAN Lion Star

0 MKD

Shitet nga: Deluks Travel 13 Gush 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
MAN
Modeli
Lion
Се продава автобус марка MAN Lion Star, произведен 2002 година, со 50 седишта.
Автобусот има клима, парно и е во одлична состојба. Регистрирано до 06/2019


Цена по договор

За повеќе информации јавете се на:
070/298-013
070/287-045
Deluks Travel
070298013
Në fillim