Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MAN LION -00

27 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: T.A Hera Tours 07 Shk 16:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Manastir
Prodhuesi
MAN
Modeli
Lion
Se prodava avtobus MAN 2000 God.
Voziloto e vo ekstra sostojba, KLIMA, RETARDER, TV, WC, KAFEMAT - se funkcionalno !!!

registriran cela godina so zelen karton
za poveke info javete se. 075 237 428
T.A Hera Tours
Превоз на патници во Македонија и странство, како и туристички услуги со " A " лиценца.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Никола Тесла 34 Tregoje në hartë
047 233 603
https://www.heratours.mk
T.A Hera Tours
047 233 603
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione