Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Avtobus Neoplan Starliner 5218 SHD

0 MKD

Shitet nga: sevgo 28 Mar 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
MAN
Modeli
Lion
Avtobus Neoplan Starliner 5218shd 2009god so 54+2 sedista registiran cela god zelen karton spremen za sezona mozi da se vidi i proba vo sekoe vreme cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim