Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz 518 CDI -08 21 plus 1

17 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ANT GRADSKI 05 Mar 08:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Koçan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Година на производство: 2007(2008 прва регистрација)
Сила на мотор: 135kw
Места за седење: 19+1 (во сообраќајна - место за дополнителни седишта)
Менувач: Автоматски
Двојна клима (исправна)
Странична електронска врата
Задна камера
Кука
Нови зимски гуми
EURO 4
Комбето е во перфектна состојба (внатрешно и надворешно), сервисирано со сервисна историја
Регистрирано цела година со дополнителна полиса за патници до 12.11.2021 година.
Цената 17.000 евра плус ДДВ
Телефони за контакт:
078/270-650
078/276-926

ANT GRADSKI
078270650
Leaflet
Volvo B12m -07 EURO 5 22 000 ЕУР
Minibus KARSAN J9 PREMIER 2.5D 3 000 ЕУР
Scania Irizar K310 18 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione