Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES-BENZ SPRINTER

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BRACO Prilep 10 Nën 10:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Prilep
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
Sprinter
SE PRODAVA PATNICKO KOMBI MERCEDES SPRINTER SO 18 SEDISTA VO ODLICNA SOSTOJBA ZA PODETALNI INFORMACII OBRATETESE NA TEL.070 259 009 VO SEKOE VREME
BRACO Prilep
070259009
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione