Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prevoz na patnici

111 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: MeDITeRAN - Travel 15 Jan 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
Sprinter
PREVOZ NA PATNICI..
Za site vasi potrebi za prevoz na patnici vo drzavata i cela Evropa, IZNAJMUVANJE na Avtobusi i Minubusi so razlicen broj na sedista:
- Avtobus MAN R08 (60 sedista+sofer) 2005 god.
- Minibus Mercedes Sprinter (21 sediste+sofer) 2019god. Lux verzija.
- Minibus OPEL Vivaro (8 sedista+sofer) 2007god.
Vozilata poseduvaat licenci za Vnatresen i Megunaroden prevoz na patnici..
Info za ceni ili rezervacii na:
[email protected] ili na 070/210-219
MediteraN - Travel DOOEL
www.mediteran.mk
MeDITeRAN - Travel
070210219
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione