Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz Sprinter 315 CDI patnicko

0 EUR

Shitet nga: Kire Sot 00:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
Sprinter
Kombeto e original fabricko proizvedeno 2009 god doneseno od danska so komplet servis bez denar vlozuvanje vo nego
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione