Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TRAVEGO RHD M 16

0 EUR

Shitet nga: Rinor 24 Gush 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Strugë
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
Travego
Mercedes Benz TRAVEGO RHD M 16
850.000 Km
51+2 Sedista
2007 Euro 4 Automatik
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione