Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes Vito 111 cdi

7 500 EUR

Shitet nga: Tose 21 Gush 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
Vito
Mercedes vito...vo odlicna sostojba...moze i zamena...
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione