Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Crafter PATNICKO 2.5 ITNO

0 MKD

Shitet nga: Crafter 11 Dhj 02:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Volkswagen
Modeli
Crafter
Se prodava VW Crafter 2.5 tdi , registrirano cela godina +zelen karton.
Kobeto e orginal patnicko ima pominato 245000 plisku 25000 iladi redovno servirisano 4novi gumi zimski vredi da se vidi moze i zamena so vasa doplata.
078619215
Crafter
078619215
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione