Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes Sprinter 313 CDI -03

8 000 EUR

Shitet nga: Zoran 13 Dhj 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava kombe Mercedes Sprinter 2003 god. , 313 CDI , uvezeno od Luksemburg, registrirano cela godina.
Leaflet
Në fillim