Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Transit

5 300 EUR

Shitet nga: afrim 11 Dhj 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
cetri novi gumi
registriran cella godina
zelen karton
radio cd
dve klimi
cenata ne e fiksna
Leaflet
Në fillim