Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES SPRINTER 413

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dajo Turs 23 Dhj 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava minbus 413 sprinter so 23 sedista


Cena po dogovor
Dajo Turs
071250488
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione