Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FORD TRANSIT 2.0 TDCI 101KS -05

5 500 EUR

Shitet nga: ford 18 Shk 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
FORD TRANZIT 2.0TDCI 101KS SO KLIMA ABS EL.PROZORI,EL.RETROVIZORI,SERVO,1-VOZDUSNO PERNICE,9-SEDISTA SERVISNA KNISKA ,PLATENO SE DO REGISTRACIJA ,198 500KM 2005GOD VO HOMOLOGACIJA
Leaflet
Në fillim